Випускники міста востаннє почули шкільний дзвоник .

Для них це початок дорослого життя. Сьогодні всі випускники міста почули свій останній шкільний дзвоник. Згадує шкільні роки 11-класниця Анна.

Анна, випускниця:-В початкових класах ми дуже чекали цього, а сьогодні вже дуже сумно. Багато сварилися билися в школі , 10 і 11 клас вже стали дружніми. Сходили просто в кафе та прийшли на альтанку.

А дехто з випускників присмак свята не відчув. Бо вся увага зараз прикута до екзаменів .

Михайло, випускник :-Ще будуть екзамени , в мене ще біологія і географія , ще вступати потрібно.  У нас немає прям таких традицій. Ми пішли просто покуштувати піцу і йдемо додому.

Дар"я - закінчила 38 школу. Говорить - глибоко шанує традиції свого навчального закладу.

Дар'я, випускниця : -Шиють однакові сукні по кольору, по стилю , тобто, ми намагалися однакові всі зробити , обрали колір і всім класом обрали який фасон . Сьогодні ми просто з друзями вийшли на прогулянку, але десь через місяць ми плануємо з усім класом на виставку піти.

Розуміння того, що дитинство закінчується приходить поступово - зізнається полтавка Юлія. І вже починає відчувати доросле життя.

Юлія, випускниця :- Зараз хочемо відсвяткувати нашим класом , а ввечері збираємось у центрі. Спочатку не було ніяких емоцій , тому що незрозуміло, не відчувала цей момент , але все більше ти починаєш відчувати , що вже все і починаєш відчувати доросле життя.

На згадку про шкільні роки - емоції та селфі.