У Науковому ліцеї № 3 сьогодні відбулося свято до завершення навчального року

Свято до завершення навчального року пройшло у Науковому ліцеї № 3. Завітав на урочистості і міський голова Полтави Олександр Мамай.

Олександр Мамай, міський голова Полтави :

-Сьогодні найпрекрасніший момент у всіх дітей нашого міста тому що наступають літні канікули . Хочу сказати, що сьогодні понад 1700 учнів закінчують 11 клас і йдуть у велике життя. Побажати, в першу чергу, здоров я, 36.6, а саме головне , щоб вони своїми здобутками радували своїх батьків.

- Відпочивати готові? -Да! -Тепер я зрозумів, що ви гарна, дружня ліцейна родина.

Є свято, отже, мають бути і подарунки . Переможцям конкурсу «Кращий клас року» мер Полтави подарував поїздку до Львова. Ірина Гринь, директор Наукового ліцею № 3:-11 класи зранку дзвеніли собі в щасливе майбутнє, доросле життя. А 5 і 10 класи зараз на подвір ї ліцею проводять своєрідний день здоров я , старт  в яскраве, щасливе  літо. Ми оголошували переможців конкурсу «Кращий клас року» і дуже приємно, що про цей конкурс дізнався міський голова, приєднався до привітань і подарував переможцям поїздку до Львова.
Олександр Мамай говорить: поїздка до іншого міста діток надихне на нові успіхи.Олександр Мамай, міський голова Полтави -Є чудове місто Львів і це місто приваблює всіх своєю інфраструктурою, архітектурою тому що це старовинне місто і, мабуть, для дітей це принципово кудись поїхати. Всі ми були малечами, всі кудись їздили. І розуміємо, що сама дорога вона спонукає на нові звершення, вона спонукає на більшу дружбу, самопочуття.