Шостий урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста 2021» відбудеться на початку осені

Шостий урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста 2021» відбудеться 7-11 вересня. Тема цьогорічного фестивалю «Разом, а не окремо». Під час презентації директор «Інституту розвитку міста» Тетяна Татаріна розповіла - мета фестивалю це спілкування громадських організацій та активістів, представників бізнесу і міської влади з тем міського розвитку.

Тетяна Татаріна - директор КО «Інститут розвитку міста ПМР»:
-Це унікальна можливість для того щоб реалізувати невеликі локальні ідеї в мікрорайонах, в приєднаних до Полтави територіях, головною локацією буде театральна площа.Мова йде про використання просторів для проведення різноманітних заходів, різнопланових, це може бути і благоустрій і озеленення, це можуть бути майстер-класи, вокршопи, кінопокази

Голова органу самоорганізації населення «Вороніна» Лариса Карпова говорить - вже декілька років поспіль разом із громадою мікрорайону бере учать у фестивалі. Завдяки йому тепер на Вороніна є нові лави та адресні вказівники.

Лариса Карпова - голова органу самоорганізації населення «Вороніна»:
-Я пам’ятаю як ми подавали свій перший проект і в нас не було на зупинках лавочок, ми їх встановлювали разом з мешканцями.Потім це був фестиваль, ми потім їли солодощі і святкували всім мікрорайоном, це було наскільки круто.Наступного року ми мпромоглисьл і теж подали проект.І ми встановили вказівники адресні

Щоб стати одним із організаторів заходів в рамках фестивалю необхідно заповнити анкету і подати її до 30 червня на електронну адресу «Інституту розвитку міста»