Проблеми вулиці Водяної

Проблема поганих доріг продовжує турбувати як мешканців центральних полтавських вулиць, так і околиць міста. У жителів вулиці Водяної, що неподалік від Харківського шосе, до осені минулого року скарг щодо стану покриття їхньої дороги не було. Однак у вересні товариство «Полтавагаз» прокладало через вулицю до однієї з приватних фірм газову трубу. У результаті ґрунтове покриття, яке поклали ще за попередньої міської влади, замінив звичайний бруд.

Григорій Маляренко
мешканець вул. Водяної
«Під час весняної відлиги ми ходили через сусідній двір по вулиці Серафимовича, бо тут була по коліно багна.»

Сердиті мешканці почали насідати на комунальників. В інспекції з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста їм сказали: змусити «Полтавагаз» заасфальтувати дорогу не можуть. Причина - роботи проведені незаконно. Мешканці зазначають: комунальники та газовики не узгодили між собою ряд документів. А коли люди зателефонували у «Полтавагаз» і згадали про незаконність робіт, представники товариства здійняли галас. Щоправда, все ж таки приїхали і вкрили вулицю щебенем. Результат полтавців зовсім не влаштував.

В’ячеслав Галушко
мешканець вул. Водяної
«Я це не називаю роботою. Це називається «відчепіться. Ми кинемо 3 відра щебеню, щоб не казали, що ми нічого не робимо.» Це все просто смішно.»
Громадяни скаржаться: у негоду дорога перетворюється на справжнє болото.
Юлія Цвєткова
мешканка вул. Водяної
«Після дощу тут неможливо вийти ні у поліклініку, ні з коляскою. Якщо ми вирушаємо у поліклініку, ми сідаємо у машину на подвір’ї, виїжджаємо і потім йдемо. Під час дощів вода стікає на тротуари, тож по ним також не пройдеш.»

Володимир Маслій
мешканець вул. Водяної
«Швидка допомога не може проїхати до хворого, бо тут під час дощів траншеї по 20-30 сантиметрів.»
Почути офіційних коментарів міської ради з цього приводу нам не вдалося. Ми не змогли додзвонитися до її прес-служби - телефон керівника Наталії Сук постійно на автовідповідачі. Ми направили офіційний запит до товариства «Полтавагаз» і залишаємо за ними право висловити власну думку з цього питання.