Засідання Громадської ради при ОДА

В Україні гостро стоїть питання, щодо наркозалежних громадян. З кожним роком кількість молоді, що вживає психотропні препарати та алкоголь, зростає. Саме з цього приводу відбулося чергове засідання громадської ради при облдержадміністрації. Олексій Шаманенко вбачає в такій ситуації неефективність дії влади.
 Олексій Шаманенко
в.о.голови Громадської ради при ОДА
"Влада не ефективна. Не дивлячись на те, що працюють правоохоронні органи, але у нас немає заходів по відволіканню молоді від цього страшного явища."
Не тільки лікуванню наркозалежних потрібно приділяти увагу. Важливо проводити активні профілактичні заходи, розповідає Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації . Наприклад, пропагандувати спорт. У будь-якому випадку необхідно звернутися до медичного закладу і, підкреслює, лікуватися зараз можна не лише у державних установах.
Віктор Лисак
директор Департаменту охорони здоров’я ОДА
"На території області достатньо розвинуто і приватних структур, де люди можуть звернутися і отримати медичну допомогу."
Тож, аби подолати проблему наркозалежних не тільки в місті, а й в Україні вцІлому, говорять пристуні, потрібна якісна взаємодія державних установ, медичних закладів та неурядових організацій.