Проїзд подорожчав!

Нагадаємо, минулого тижня відбулося засідання депутатської комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів, цін, на якому народні обранці вирішували чи варто підвищувати вартість проїзду. Перевізники наполягали на сумі 2.50 за поїздку, але представники антимонопольного комітету відстоювали дві гривні. Тож з 27 квітня за старою ціною полтавців возили лише тролейбуси. Подорожчання не подобається більшості місцевих жителів .
Водії громадського транспорту зазначають, - хоча ціна зросла лише на 25 копійок, пасажирів помітно менше. Але додають, - нова вартість проїзду все одно не покриє всіх необхідних витрат на перевезення та не покращить якість обслуговування.
Чи задовольнить з часом міська влада вимогу перевізників встановити тариф у 2.50 -поки що невідомо. Хоча на засіданні депутатської комісії міської ради з питань розвитку підприємницької діяльності та інвестицій запевняли - обранці контролюватимуть вартість проїзду, аби він тримався на рівні двох гривень. Але полавтці пам'ятають, що й подорожчання громадських перевезень обіцяли лише у травні, відповідне рішення міськвиконкому опубліковане на сторінках комунальної газети "Полтавський вісник".