У Полтавському педагогічному університеті презентували меморіальне видання до 60 річчя Бориса Года

«Життя для справ, для подвигу, для людей: слово про професора Бориса Васильовича Года». Таку назву має меморіальне видання, яке презентували у Полтавському педагогічному університеті до 60 річчя Бориса Года. Він працював в університеті 36 років на історичному факультеті.

Наталія Год - дружина Бориса Года, автор-упорядник книги

- Наша книга – це спроба об'єднати спогади про людину, яка чесно і віддано несла все добре, світле і вічне у цей світ. У цій книзі. Представлена його наукова школа, впорядковано і зібрано всі його публікації і праці, які він залишив.

У виданні представлені спогади колег та друзів Бориса Года, біографічні та наукові дані, інформація про наукову школу, а також фото від початку і до кінця його життя - розповідає автор-упрорядник книги Руслан Басенко.

Руслан Басенко - автор-упорядник книги

- Книга складається із 6 розділів, перший присвячений його біографічним вимірам, другий розділ присвячений спогадам, потім представлені його бібліографічні покажчики, науковий здобуток, а це більше 350 наукових праць, більше 10 фундаментальних видань. Фактично на підготовку пішло 2 роки, коли він помер, ми почали підготовку цього видання.

На презентацію книги прийшло чимало друзів та колег Бориса Васильовича, серед них – і декан природничого факультету Марина Гриньова.

Марина Гриньова - декан природничого факультету ПНПУ ім. В.Короленка

- Ми сьогодні зібралися в день його народження, щоб згадати його величезну працю, величезний вклад, який він зробив у розвиток колективу нашого університету. Борис Васильович все своє життя віддав ПНПУ. Він працював у школі 1 рік, і 36 років працював у ПНПУ.

Кожен бажаючий може переглянути книгу на сайті бібліотеки Полтавського педагогічного університету.