У Полтаві поблизу зупинки «Мотель» демонтували два МАФи

У Полтаві демонтували два МАФи. Знаходились вони поблизу зупинки «Мотель». Припис на конструкціях був, говорить директор комунального підприємства «Полтава-Сервіс» Денис Поліщук.

Денис Поліщук, директор КП «Полтава-Сервіс»

- Дані МАФи стоять без відповідних документів. Тому інспекція з благоустрою спільно з «Полтава-Сервіс» було прийнято рішення на демонтаж цих конструкцій. У нашому місті є багато таких МАФів, які найближчим часом будуть демонтовані.

Після демонтажу МАФи зберігаються на території комунальних підприємств.

Денис Поліщук, директор КП «Полтава-Сервіс»

- Ці МАФи повезли на майданчики комунальних підприємств. Гроші за демонтаж були виділені з міського бюджету.

Пізніше власникам МАФів виставлять рахунки за демонтаж. Завідувач сектором архітектурно-будівельного контролю Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Денис Павленко говорить: демонтують такі конструкції раз на тиждень.

Денис Павленко, завідувач сектором архітектурно-будівельного контролю Інспекції по контролю за благоустроєм

- Основна – це розміщення самовільне на землі комунальної власності міста без будь-яких дозвільних документів. Тобто, будь-що розміщувати на землі без погодження або відповідного дозволу заборонено.

З початку року в місті демонтували близько п’ятдесяти МАФів, тимчасових споруд, блоків та гаражів. В Інспекції по контролю за благоустроєм міста звертаються до полтавців з проханням не порушувати законів та розміщувати тимчасові споруди лише після оформлення відповідних дозвільних документів.