Полтавська область посідає друге місце в Україні за кількістю зроблених щеплень проти коронавірусної інфекції

Полтавська область посідає друге місце в Україні за кількістю зроблених щеплень проти коронавірусної інфекції - розповідає голова Полтавської райдержадміністрації Дмитро Романов. Він перевіряє, як працює Центр масової вакцинації в ТРЦ "Київ". Наразі у місті – 5 пунктів масової вакцинації, вони забезпечені усіма вакцинами.

Дмитро Романов, голова Полтавської РДА

- Повним ходом триває вакцинація. Масових пунктів вакцинації 5, а також у нас є немасові, є виїзні пункти, у нас багато ПМСД, багато курсують виїзних бригад по району. Також працюють виїзні бригади безпосередньо на підприємства, особливо цестосується вакцини Moderna.

Нині вакцини в нашій області достатньо, всі охочі можуть щепитись, говорить Дмитро Задворкін.

Дмитро Задворкін, перший заступник голови Полтавської РДА

- Максимально щепити наших громадян. По-перше, це трудові колективи. По-друге, це виїзні пункти, які в різних точках Полтави виїжджають, наприклад, 20 числа буде виїзний пункт вакцинації на Автовокзал №1, Великотирнівській, 7. Багато людей будуть виїжджати на відпочинок або до своїх рідних.

Черги на вакцинацію немає, тому кожен охочий може прийти та щепитись.

Ілона Світловська, сімейний лікар

- Зараз вакцинація у нас в активному темпі. У нас наявні вакцини Pfizer, AstraZeneca, також нам надійшла ще Moderna. Зараз черг великих немає, зараз вони йдуть всі як колективно, тобто, великого скупчення людей немає.

Полтавка Наталія щепилась вдруге, говорить - все відбувається швидко та без черги.

Наталія, полтавка

- Я выбрала вакцину Pfizer по причине того, что буду ехать в Европу, но особых каких-то предпочтений по вакцине у меня не было. Очередь была небольшой, все быстро.

 А 20 серпня в «Епіцентрі» відкривається ще один Центр вакцинації.