Гран-прі на Міжнародному фестивалі юних талантів здобув інформаційний дитячий центр «Разом» Полтавського театру ляльок

Гран-прі на XVIII Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузір'я» у номінації «Кіно і медіа» отримав інформаційний дитячий центр «Разом» Полтавського академічного обласного театру ляльок.

Тетяна Вітряк, директор Полтавського академічного обласного театру ляльок 

- Я, безумовно, «за» всі перспективні проєкти, які дають розвиток, і саме центр «Разом», вони мають ці цілі, ставлять їх. Вони у своїй більшості навчаються в театрі. Ми маємо надію на те, що частина цих дітей, коли підростуть, вони таки прийдуть до театру працювати.

Запропонували взяти участь у фестивалі несподівано, говорить керівник інформаційного дитячого центру «Разом» Наталія Святцева.

Наталія Святцева, керівник інформаційного дитячого центру  «Разом» 

- Цей фестиваль доволі незвичайний, він об’єднує колективи, регіони Західної частини нашої України,  також це частина Європи. Ми дали згоду на участь у цьому фестивалі. Він відбувався дуже просто. Ми надсилали свої телевізійні проєкти. Треба було надіслати одну із тих програм, яка готується у нас щотижня.    

Випуск, який подали на фестиваль, – про мандрівки та пригоди діток.

Наталія Святцева, керівник інформаційного дитячого центру «Разом» 

- Все, що пов’язано  з велопоходом, відпочинком, якісь тренінги. Також обов’язково у кожному випуску, оскільки ми є складовим підрозділом театру ляльок, то обов’язково у нас є сторінка про театр ляльок. 

Чотири роки навчається у цій студії Софія. Ділиться, приємно брати участь у таких фестивалях, ще приємніше – отримувати нагороди.

Софія Мариноха, навчається в інформаційному дитячому центрі  «Разом»   

- Для нас було це дуже несподівано. Ми про це дізналися дуже спонтанно. Нам Наталія Василівна сказала, що ось ми беремо участь. Вона надіслала один із наших випусків, який і зайняв гран-прі. У нас кожен випуск по-своєму цікавий і пізнавальний, у нас різні рубрики є.

Нині в інформаційному дитячому центрі навчається 38 дітей. А ось незабаром буде ще набір.

Наталія Святцева, керівник інформаційного дитячого центру «Разом» 

- Ми щиро, радо запрошуємо усіх, хто хоче навчатися в інформаційному центрі. 19 вересня, звичайно, на базі театру ляльок відбудеться кастинг до студії «Разом», до інформаційного центру.

Початок кастинги – о 13.00 годині. 

 Завжди разом! Ніколи поодинці!