У Полтаві презентували роман Міли Іванцової “Намальовані люди"

У Полтаві презентували роман Міли Іванцової «Намальовані люди». Авторка – українська письменниця, перекладач, журналіст та педагог. Говорить, сам роман – це розлога художня хроніка зими 2013-2014 років про звичайних людей, поставлених у незвичайні обставини.

Міла Іванцова, письменниця:
 -Роман не стільки про сам Майдан, він, безумовно, присутній, це люди, це долі чоловіків, жінок, дітей, стосунки. Власне, як в усіх моїх попередніх романах. Тільки на тлі таких важливих і доленосних подій.

Міла Іванцова говорить: роман писала шість років – це найбільше з її творінь.

Міла Іванцова, письменниця :-Я мала на меті зберегти інформацію, яку я мала, і емоції. Найважливіше, чому ця книжка не документальна, а художня – мені дуже хотілося зберегти і передати ті емоції, якими ми жили ту зиму, атмосфера і події, найдрібніші деталі, які дуже впізнавані.

У романі – близько десяти героїв. Саме та зима, ті події змінили їх свідомість, говорить авторка.

Міла Іванцова, письменниця:- Є епізодичні, є реальні люди, які фігурують, двоє – під своїми реальними іменами. Вони мені дали дозвіл, я багато з ними розмовляла, і вони прочитали кожен розділ про них написаний і одобрили. Є вигадані герої. Основна фабула вигадана, але на неї нанизується вся історія. Є інтрига, яка веде вас до кінця.

Пані Міла зазначає, роман ні в якому разі не депресивний, не трагічний, він світлий і з вірою в Україну. Наклад книги – дві тисячі примірників. Нині видання вже є у деяких бібліотеках Полтави.