У Полтавському Художньому музеї відкрилася виставка робіт майстрині Альони Шилімовець

У Полтавському Художньому музеї імені Миколи Ярошенка відкрилася виставка робіт майстрині Альони Шилімовець. Директор музею Ольга Курчакова говорить: унікальність виставки – в різноманітті експонатів.

 Ольга Курчакова - директор Полтавського Художнього музею ім.М.Ярошенка:
- Є дуже цікаві керамічні речі, є така «Настрій Полтави», «Дерево-життя» – символ нашого міста, є портрет сучасної Полтави, молодіжної, портрет історичної Полтави, тут є дуже багато подорожей, дуже багато особистостей, дуже багато персоналій, неймовірні, цікаві квіти, фантастичні 

Щиро захоплюється роботами Альони Шилімовець і Заслужений майстер народної творчості України Євген Пілюгін.

 Євген Пілюгін - Заслужений майстер народної творчості України:
- Вона – гарний кераміст, гарний живописець, і що саме цікаве, що вона зараз повертається до витоків народного мистецтва і вона робить орнаментальні керамічні пласти, їх можна бачити в будинку Кричевського – це наш Краєзнавчий музей, і вона ці роботи в орнаменті в кераміці показує в Києві на всерічних, всеукраїнських виставках «Найкращий твір року України»  Вона виставляє у Києві полтавську кераміку, дуже гарна традиційна полтавська кераміка. 

Сама авторка виставки говорить: з керамікою її звела доля.

 Альона Шилімовець - майстриня:
-Коли я закінчила керамічний техінкум, я не знала, чим я буду займатися,  і доля так склалася, на мій захист приїхав кераміст Ковалевський Віктор Петрович, і він сказав: «Я відкриваю керамічну майстерню, хто полтавський, приходьте до мене, і так сказати прийшла, і він свою любов до кераміки передав мені. якби дав направлення на все життя. 

Альона переконує: натхнення черпає з усього, що її оточує.

Альона Шилімовець - майстриня:

-  Мене надихає все, мене надихають квіти, пейзажі. Мене надихають подорожі, я люблю подорожувати, й мене кожна подорож в чомусь розкриває: то я квіти малюю, то я абстракцію пишу, то я на пластах керамічних. 
Загалом на виставці представлено 144 роботи.