Олександр Хижняк взяв участь у закритті третьої зміни спортивного табору «Олімпійські Надії»

 Срібний призер Олімпіади в Токіо, полтавський боксер Олександр Хижняк завітав на урочисте закриття третьої зміни спортивного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії», що в селі Верхоли Полтавського району. Олімпійський Чемпіон подякував за запрошення до улюбленого табору, де в дитинстві теж відпочивав і тренувався.

Олександр Хижняк - полтавський боксер, срібний призер Олімпійських ігор в Токіо:-І дійсно, це - велике щастя, я бажаю всім вам відчути ці емоції і побувати на Олімпійських іграх, здобути там також медалі. Коли я був такого віку, як ось футболісти, я навіть і подумати не міг, що таке буде в моєму житті. Але знаю точно, що завдяки вашому труду, завдяки вірі в те, що все вийде у майбутньому, я з впевненістю можу сказати, що все вийде.

Олександр Хижняк отримав подяку та взяв участь у нагородженні кращих тренерів і спортсменів, які перемогли у турнірах з настільного тенісу, більярду, арм-реслінгу, інших видах спорту. А також вручив подарунки капітанам команд на згадку про третю оздоровчу зміну.

 Марина Засенко - директор спортивного дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпійські надії»:
-Саме сьогодні, на свято Спаса, 19 серпня, у нас закриття оздоровчої кампанії Літо-2021. І в цей чарівний день - несподіваний дзвінок, і Олександр Хижняк знайшов таку можливість з Олімпійською перемогою приїхати в Олімпійські надії. Емоції дітей переповнюють!

 Ігор Кислов - начальник Управління у справах фізичної культури та спорту ПМР:
-Сьогодні дуже чудове свято Спаса, сьогодні ми привітали нашого Чемпіона в Галереї Мистецтв і запропонували йому приїхати в табір "Олімпійські надії" Дуже приємно і для мене, і для всіх тренерів, які могли сфотографуватися з ним.

Діти щасливі, отримав море позитиву і сам, - ділиться враженнями володар Олімпійської медалі.

 Олександр Хижняк - полтавський боксер, срібний призер Олімпійських ігор в Токіо:
-Якщо чесно, я на таких емоціях, аж мурашки по шкірі, коли я зайшов сюди. Це місце, де я ще в дитинстві проводив свій час. Видно, як діти старались, готувались. Вони сьогодні танцювали, співали, і мені хотілося і для них щось також зробити.

Команди запросили до загального флешмобу.

А потім - автограф-сесія та селфі з чемпіоном під літнім дощем та веселкою. Олександр Хижняк приділив увагу кожному юному спортсмену – роздавав автографи та фотографувався до вечора.