Амбулаторія сімейної медицини №7 у Полтаві переїхала до нового приміщення

 Амбулаторія сімейної медицини №7 – відтепер у новому приміщенні за адресою вул. Зіньківська 6. Комфорт для пацієнтів, у тому числі, і з особливими потребами, сучасне медичне обладнання – ці та інші переваги медзакладу оцінив Полтавський міський голова Олександр Мамай.

 Олександр Мамай - голова Полтавської міської ТГ:

-Приємно дивитися, коли відкриваються амбулаторії сімейної медицини. Я думаю, всі звернули увагу, що саме на Зигіна розбудовуватиметься великий мікрорайон. І приємно, що медицина у нас не закривається, а додатково тільки відкривається. Ми пройшли з вами по території, якщо в минулому було 140 кв м, то тут уже більше 200 кв м

Просторе приміщення раніше належало турбомеханічному заводу, наразі його орендують у ПП ТЦ «Київ».

Ніна Скубачевська - в.о. ген. директора ПП ТЦ «Київ»:

-Я би хотіла привітати колектив мед. закладу з новосіллям, зміни – це завжди на краще. І ми долучилися до цієї події, надавши нове приміщення. Воно значно зручніше, ніж те, яке було перед цим.Воно буде знаходитися в центрі майбутнього житлового кварталу, воно буде доступним для мешканців нашого кварталу.
В амбулаторії сімейної медицини №7 є денний стаціонар, маніпуляційний кабінет, електрокардіографи, телекарди - апарати для передачі кардіограми для консультації з кардіологом, швидкі тести для визначення антигенів інфекційних хвороб та сучасні апарати фінського виробництва для безконтактного вимірювання внутрішньоочного тиску.

Тут працює 10 сімейних лікарів і медсестер, кожне місце облаштоване комп’ютерною технікою, - підкреслює в.о. директора Центру Сімейної Медицини №1 ПМР Олена Побуховська.

Олена Побуховська - в.о. директора Центру Сімейної Медицини №1 ПМР:
-Це приміщення значно більше за площею, воно добре облаштоване, великий плюс - воно розташоване на 1 поверсі. Це дуже зручно для наших пацієнтів, тому що майже 25% людей, які задекларовані в цій амбулаторії, мають вік 65+, і відвідувати сімейного лікаря можна на 1 поверх, який облаштований пандусом і в подальшому тут буде підйомник, це дуже зручно

Крім того, облаштований окремий вхід та ізолятор для інфекційних хворих, - додає Олена Побуховська. Загалом Центр сімейної медицини №1 ПМР нараховує 10 амбулаторій. В цій амбулаторії сімейної медицини, що по вул. Зіньківській, 6, обслуговується понад 15 тис полтавців.