У Полтаві у День Державного Прапора України підняли найбільший прапор в області

В цей святковий день для всієї країни дуже приємно спостерігати як підняття державного прапору згуртувало близько пів тисячі людей - говорить голова Полтавської міського територіальної громади Олександр Мамай. За його словами, це ще один крок до патріотизму нашого молодого покоління.

Олександр Мамай - голова Полтавської міської ТГ

- І сьогодні приємно що саме прапор підняли недалеко від нашого символа - пам’ятника Тараса Шевченка. Користуючись нагодою хочу всіх без виключення мешканців всієї нашої держави привітати із 30 річчям Незалежності. Безумовно 30 років це дуже велика дата, але для історії це дата майже нульова, тому в нас попереду ще дійсно молода розвинена держава і хочу всім побажати щоб всі перемоги наші були тільки попереду.

Для першого заступника міського голови Валерія Пархоменка, державний стяг - це символ усіх поколінь, які боролися за незалежність України, захищаючи її суверенітет та цілісність.

Валерій Пархоменко - перший заступник міського голови

- Це подія знакова не тільки для Полтави, а для України, можливо й світу, тому що сьогодні день одного із символів держави - це прапор, тому хто поважає свою державу, той повинен поважати символи і вони мають бути не пафосом, а бути в серці і душі, тому я хочу всіх привітати з Днем державного прапора і бути справжнім українцем. 

Депутат міської ради Сергій Каплін говорить - такі заходи єднають людей та дають у віру у майбутнє.

Сергій Каплін - депутат міської ради

- Я дуже сподіваюсь що після того як по всій країні підняли національні стяги ми не дозволимо підняти тарифи за комунальні платежі. Ми піднімемо заробітні плати і пенсії для простих людей. Я дуже радий тому що дух патріотизму, дух віри в майбутнє. Сьогодні долає нашу пасивність. І я переконаний у тому що нам зараз вже з новим поколінням українців разом вдасться змінити Україну до невпізнання і це буде дійсно нова потужна, європейська країна-лідер.

Сергій Каплін закликає кожного полтавця - не шукати гарного життя у чужій країні, а створювати його самостійно на своїй землі, аби наступні святкування Дня Прапору та Незалежності Україна відзначала у мирі та злагоді.