У Полтаві презентували збірку віршів української поетеси Юлії Манойленко «Слідами Смальти»

У Полтаві презентували збірку віршів української поетеси Юлії Манойленко «Слідами Смальти». У затишному дворику книгарні «Полтавська книга» зібралися шанувальники її творчості.

Юлія Манойленко - поетеса, член НСПУ, лауреатка літературних премій

 Запахне сіном, сіном і печаллю

І катищем, якого вже нема.

І треба далі. Треба далі, далі…

Бо вже зима. Бо вже таки зима...

… немов іконостас

Ганна Грибан - директорка видавництва «Дивосвіт»

- Такий високий духовний посил, він, мабуть, невипадковий, тому що пані Юля родом з Лубенщини. А ви знаєте, скільки видатних людей на Лубенщині жило, народилося, працювало.

Юлія Манойленко народилася в селі Ждани Лубенського району. Авторка надихається природою та історією рідного краю, захоплюється подорожами та стародавніми храмами, що й відобразилося в її книзі «Слідами Смальти».

Юлія Манойленко - поетеса, член НСПУ, лауреатка літературних премій

- Смальта для мене - це не тільки кольорові скельця, якими викладені мозаїки. Це для мене вся Україна. З кольорових скелець. Це і ікони, і давні Київські храми, і давні українські храми. Це і Дніпро, і Ворскла, і Канів, і все, що нас єднає з Україною.

Юлія Манойленко є лауреаткою багатьох літературно-мистецьких та Всеукраїнських премій. Працює у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім.Олеся Гончара. Окрасою творчої зустрічі з поетесою став також виступ музичного дуету «Твій берег»:

«Слідами Смальти» - 8 збірка Юлії Манойленко, до якої увійшло 192 вірші. Книга вийшла накладом у 300 примірників. Під час презентації видання у «Полтавській книзі» відкрилася і виставка світлин полтавських фотомитців, присвячена 30-річчю Незалежності України.