У полтавському палаці дозвілля «Листопад» понад 3 тисячі дітей пройшли посвяту у першокласники

1 вересня понад 3 тисячі першокласників Полтавської міської територіальної громади сядуть за парти. А посвята в школярі вже відбулася 25 серпня у ПД «Листопад». Тут для малечі організували святкову програму, під час якої з вітальним словом до присутніх звернувся голова Полтавської міської ТГ Олександр Мамай.

Олександр Мамай - голова Полтавської міської ТГ

- Сьогодні ви ще до кінця не розумієте, але у вас попереду дуже гарне, цікаве життя, і ми з вашими батьками, вчителями будемо робити все для того, щоб ваші юні молоді роки запам’яталися на все довге життя.

Після концерту кожен першачок отримав подарунки, де було шкільне приладдя та іграшки. Першокласниця Марія Люлька говорить - із такими яскравими зошитами та ручками ще більше хочеться до школи.

Марія Люлька - першокласниця

- Мені сподобався концерт, він був дуже класний. Подарунки дуже класні. Я в школу хочу йти, мені там буде, я думаю, дуже цікаво.

Емоції переповнюють і маму першокласниці Ганну Люльку. Вона говорить - святкова програма була вражаюча, а набір канцтоварів – це додатковий приємний бонус.

Ганна Люлька - мама першокласниці

- Свято дуже сподобалось, була чудова атмосфера, привітання міського голови для дітей, було дуже несподівано і гарно, дякуємо за подарунки і за те, що міський голова дбає про першокласників.

Сподобалася посвята у школярі всім першокласникам та батькам, говорять вони.

- Дітям дуже сподобалося, гра, вітальне слово мера, загальна атмосфера, виступ дітей 34 школи дуже гарний, швидко, гарно, емоційно.

- Все було дуже прекрасно, було весело, цікаво, навіть для мене, хоча я вже доросла, подарунки дуже круті.

За словами очільника Полтави Олександра Мамая, такі урочистості стали вже традиційними. Додає - гідно провести першокласника до школи – обов’язок кожного міського голови.

Олександр Мамай - голова Полтавської міської ТГ

- Ми купили все необхідне для дітей для того, щоб вони розпочали вчасно і якісно свої перші кроки, я прекрасно розумію, що багатьом батькам важко зібрати сьогодні дитину в школу. Скільки вистачить сили і наснаги, ми будемо все робити для того, щоб розпочати перші, другі, четверті класи, щоб діти поринулися в ці знання. Хочу привітати всіх мам, всіх батьків, всіх вчителів і побажати їм, в першу чергу, мирного неба, натхнення, і дійсно нам сьогодні потрібно, щоб наші діти були кращі, ніж ми.