Сьогодні Полтава долучилася до Всеукраїнського автопробігу, приуроченого 30-тій річниці Незалежності

«Ми виховуємо патріотів». Під таким гаслом 26 серпня у Полтаві відбувся автопробіг, присвячений 30-річчю Незалежності України та 30-річчю створення ГО Товариства сприяння обороні України. У заході взяли участь представники Полтавського навчального центру обласної організації товариства та Полтавського міського спортивно-технічного клубу.

Василь Василенко - голова Полтавської обласної організації ТСОУ

- Наша громадська організація займається, в першу чергу, військово-патріотичним і національно-патріотичним вихованням молоді, підготовкою водіїв для керування транспортними засобами всіх категорій. Цей захід ми проводимо, показуючи свою професійну майстерність, показуємо, як ми відносимося до нашого суспільства.

Автоколона з 16-ти транспортних засобів стартувала з учбового майданчика полтавського навчального центру ТСО, що на Комарова, 2-а. Учасники автопробігу робили зупинки біля пам’ятника воїнам-танкістам, Меморіального комплексу Солдатської Слави - Вічного вогню та на Алеї героїв, що на міському кладовищі. На всіх 3-х локаціях - промови та урочисті покладання квітів.

- Це місце, де закінчилося визволення м.Полтави.  

- Пам'ятаємо історію. Так як ми з вами працюємо в ТСО України, яке займається патріотичним вихованням молоді, передаємо цю справу усім, хто нас оточує.

Хвилиною мовчання учасники автопробігу вшанували пам'ять бійців, які загинули у боротьбі за Незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Василь Василенко, який очолює Полтавську обласну організацію Товариства сприяння обороні України з 2012 року, говорить: такі заходи є традиційними.

 Василь Василенко - голова Полтавської обласної організації ТСОУ

- Пробіги ми плануємо щорічно з залученням всіх шкіл. До речі, у нашому товаристві обліковується 21 навчальний заклад практично в кожному районі області, який займається такою справою. Ми проводимо такі автопробіги до державних свят і свят нашого товариства.

А 27 серпня представники Полтавської обласної організації Товариства сприяння обороні України доєднаються до всеукраїнського автопробігу, присвяченого 30-річчю Товариства, що відбудеться у Києві.