50 депутатів із 84 та 2 питання на порядку денному: відбулася сесія Полтавської обласної ради

27 серпня депутати Полтавської обласної ради зібралися на шосту позачергову сесію VIII скликання. На порядку денному – 2 питання, одне із яких – реорганізація шляхом перетворення Кобеляцького навчально-реабілітаційного центру у Кобеляцький ліцей Полтавської облради зі збереженням у його складі пансіону. 18 липня профільне міністерство підтримало це рішення, розповідає голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Олег Синєгубов - голова Полтавської ОДА:

-У серпні була проведена відкрита постійна комісія освітянська, яка проходила це питання, тому ми зараз, щоб до 1 вересня встигнути, зареєструвати ліцензію цього нового, я сподіваюся, навчального закладу із новим статусом. Для того, щоб 1 вересня діти пішли в новий навчальний заклад

49 із 50 депутатів підтримали це рішення.

Відтак, у новоствореному ліцеї учні зможуть здобувати базову та профільну середню освіту, говорить голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради:
-Навчальний заклад, Кобеляцький ліцей Полтавської обласної ради.Він не зміг би розпочати 1 вересня роботу без рішення сесії. Державний реєстратор не реєстрував документи по новій юридичній особі без рішення сесії. Тому адміністрація вийшла з ініціативою про проведення позачергової сесії. Звісно, час відпусток. Але дякую депутатам, що вони знайшли час для вирішення цього питання

Рішення прийняли відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту», який серед іншого визначає ліцеї, що забезпечують здобуття базової та профільної середньої освіти.