Небайдужі жителі мікрорайону Левада зібралися, щоб відновити пляж в районі Прирічкового парку

27 серпня небайдужі жителі мікрорайону Левада разом представниками громадських організацій «Горизонти країни» та «Полтава без сміття», спільно з учнями дитячої-юнацької спортивної школи «Веслувальник», відновили пляж в районі Прирічкового парку. Організатори акції говорять: відродження пляжу стане гарним завершенням так званої «прирічкової майстерні», яку жителі розпочали ще на початку літа.

Олена Харченко, заступник голови ГО «Горизонти країни»

 - Раніше тут був гарний пляж, я пам'ятаю, ми з маленьким сином ходили сюди відпочивати, купатися. Зараз він заріс, зараз тут купа сміття, тому ідея прийшла сама собою: «А давайте ще і пляж зробимо? На фінал». А він відстоїться, і на наступний рік сюди багато людей прийде відпочивати.»

Денис Поліщук говорить: чистотою і порядком Прирічкового парку опікується вже дуже давно, і завжди із задоволенням готовий працювати над покращенням умов для жителів мікрорайону.

Денис Поліщук, мешканець Левади, депутат Полтавської міської ради

- З 2014-го року ми постійно організовуємо прибирання чи приєднуємося до прибирання нашого Прирічкового парку, який знаходиться в мікрорайоні Левада. Сьогодні ми також приєдналися, нас запросили на прибирання ГО «Горизонти країни», і я приєднався до прибирання. Також запросив веслувальників із бази «Веслувальник», це комунальний заклад, де багато спортсменів приєдналося, також запросили ГО «Полтава без сміття», які надали мусорні пакети, і буде забирати це сміття.

Юні жителі мікрорайону зізнаються: раді робити місто чистішим.

Каріна, учениця ДЮСШ «Веслувальник»

- Нас сьогодні запросила організація прибрати річкову зону, ми зібралися з моїми друзями з веслувальної бази нас поділили на локації, також ми сортували сміття. Ми з задоволенням прийшли сюди та хочемо показати іншим, як правильно робити, тобто, сортувати сміття і собирати його. Це найкраще рішення, щоб робити наше місто чистим, це найкраще рішення.

Дмитро, учень ДЮСШ «Веслувальник»

 - Ми тоже прийшли сюди з моїми друзями, щоб убрать цю річку, тому що ми теж хочемо їхати і щоб тут не було сміття.

Наприкінці прибирання для завершення облаштування щойно відновленого пляжу підвезли пісок.