В Авіамістечку провели традиційні змагання - військово-тактичну гру «Лазертаг»

  На стадіоні в Авіамістечку провели змагання з військово-тактичної гри «лазертаг» серед дітей. Мета - популяризація здорового способу життя та підтримка активного руху на свіжому повітрі. Лазертаг - абсолютно безпечна гра, бої відбуваються в реальному часі і просторі. Ідея полягає в тому, щоб вразити супротивника лазерними пострілами з автомата бластера. Якщо датчик противника зреагує на ваш постріл, значить, противник поранений або знищений. Влад, вже досвідчений гравець, говорить - лазертаг - це навіть цікавіше, ніж комп’ютерні ігри.

 Влад - учасник змагань з лазертагу:
-Це цікаво. Є багато режимів, захват точки. Чи один на один Це спорт

Батьки учасників тактичної гри радіють такій нагоді. Пані Марина говорить: майданчик Авіамістечка - позитивне місце, що об’єднує усіх любителів активного відпочинку району.

 Марина Голікова - мешканка Авіамістечка, мама учасника змагань з лазертагу:
-Хочу сказати, що все, що тут відбувається, тут дуже багато дітей. Це як точка збору - Авіамістечко, Браїлки, всі тут збираються, грають, хто в футбол, хто в волейбол, хто на турніках.Дуже вдячна, що у нас є цей спортивний майданчик. Тому що, незалежно від того, в що вони гратимуть, в лазертаг, футбол, волейбол.Але вони в будь-якому разі будуть здоровішими, міцнішими, комунікабельнішими і сильнішими

Розділилися на 4 команди - «Орли», «Круті перці», «Космічні воїни» і «Виноград-turbo». Пройшли інструктаж, отримали зброю, ы - вперед.

Організатори змагань - міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Приватний заклад – Міжнародна дитяча школа «Юний європеєць».

 Олена Завора - директорка МДШ «Юний Європеєць»:

-Ми вирішили бути оригінальнішими, іти в ногу з часом. І ось ми на нашому спортивному майданчику напередодні навчального року, після свят, вирішили зібрати малечу в Авіамістечку і подарувати їм таке свято - свято спорту

Усіх юних учасників змагань з лазертагу, а їх було понад 30, нагородили солодкими подарунками від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».