У Щербанівській ОТГ провели серпневу конференцію працівників освіти

Галас, образи та сварки. Так розпочалася серпнева конференція працівників освіти Щербанівської ОТГ. Місцевий громадський активіст Олександр Овсій під час виступу очільника територіальної громади Ігоря Процика вигукував з місця, що під його керуванням і Щербанівська ОТГ, і Щербанівський ліцей потерпають через його некомпетентність.

Олександр Овсій - громадський активіст

- Прийшов сюди з приводу того, що відбувається у Щербанівському ліцеї, а в даній ситуації, там булінг викладачів і булінг самих дітей відбувається. Знаю, що Ігор Степанович Процик робить інтенсивний вплив на життя Щербанівської школи, це призводить до того, що школа не може нормально функціонувати, і з батьків збирають гроші на функціонування самої школи.

Підтримала активіста і вчитель англійської мови ліцею Лариса Бондарчук. Вона розповідає - прийшла на конференцію, аби розказати про «темні» справи Щербанівського ліцею і про побори, які збирає директорка із батьків та вчителів.

Лариса Бондарчук - вчителька англійської мови Щербанівського ліцею

- Справа в тому, що побори мають місце у Щербанівському ліцеї. Рік тому два вчителі відмовилися стягувати побори з батьків. І, звісно, така ситуація не сподобалась адміністрації. Напередодні сьогоднішньої серпневої конференції я безпосередньо звернулася до начальниці відділу освіти Лесі Осадчої з проханням включити мій виступ також у цю конференцію, але мені було категорично відмовлено, тобто, я як вчитель не маю права слова.

За сприянням місцевих депутатів виступ Лариси Бондарчук було внесено до пленарної частини конференції. А у телефонній розмові директорка Щербанівського ліцею Наталія Драч інформацію щодо поборів спростовує.

Наталія Драч - директор Щербанівського ліцею

- Я коментувати не буду, хочу сказати лише одне - все, що було сказано про побори і так далі, це не відповідає дійсності.

Ігор Процик - голова Щербанівської ОТГ

- Я запевняю вас, від імені депутатського корпусу, виконкому, що діти, як і вчителі, як і вихователі, як і нянечки, як і технічний персонал, вони завжди на слуху, ми їм допомагаємо, будемо допомагати і дякую вам за роботу, а також, хочу вас запевнити, що однозначно буде краще. Ремонт коридорів буде, харчування буде.

Наприкінці конференції начальниця відділу освіти Щербанівської ОТГ Леся Осадча підбила підсумки минулого навчального року та оголосила переможців районних та обласних олімпіад.

Леся Осадча - начальниця відділу освіти Щербанівської ОТГ

- 12 наших учнів у цьому році стали переможцями першого районного етапу конкурсу-захист науково-дослідницьких робіт МАН, 3 учні стали переможцями обласного етапу, а загалом 84 дитини з наших закладів отримали грошові винагороди за участь у різних конкурсах, змаганнях. У нас працювало 7 пришкільних таборів, в яких оздоровлювалось 367 школярів. Із місцевого було спрямовано 163 тисячі гривень для організації харчування.

А також поставлено цілі та завдання на 2021-22 навчальний рік. Зокрема, Леся Осадча наголосила на дотриманні оновлених норм харчування та впровадженні освітньої реформи - Нової Української Школи.