На Полтавщині поліція викрила групу нелегальних мігрантів

На Полтавщині поліція викрила групу нелегальних мігрантів

Семерих громадян Республіки Молдова у одному із хостелів Полтави виявили оперативники Управління міграційної поліції спільно з працівниками Управління стратегічних розслідувань та Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області. 

Як повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини, іноземці порушили правила перебування в Україні, а саме: в’їхавши на територію України перевищили визначені законодавством строки перебування, мешкали без документів на право проживання в Україні, а також ухилялися від виїзду за межі держави.

"Міграційна поліція області звернулася з клопотанням до Управління ДМС в Полтавській області про притягнення громадян Республіки Молдова до адміністративної відповідальності та примусового їх повернення до країни походження.", - повідомили правоохоронці. 

За порушення правил міграційного законодавства працівники ДМС склали відносно іноземців протоколи за частиною 1 статті 203 (Порушення правил перебування іноземців в України) Кодексу України про адміністративні правопорушення.