За останній місяць на Полтавщині зріс рівень захворюваності на Covid-19

Госпіталізації переважають над виписками, а штам «Дельта» стає домінантним: новий штам коронавірусу офіційно зафіксований у 163 країнах світу. В тому числі і в Україні, і є більш контагіозним. Про це говорили в ході апаратної наради в облдержадміністрації . Тож в області триває вакцинація від КОВІД 19.

Олег Синєгубов - голова Полтавської ОДА

- Першу дозу вакцинації на Полтавщині отримали 256 тисяч людей, з яких майже 180 тисяч щепилися вже двома дозами і фактично вакцинацію виконали у повному об’ємі, зараз у нас працюють 5 пунктів щеплення, ми готов і надалі комуні кувати, якщот вам потрібні ще місця то ми готові їх відкривати.

Захворюваність на Ковід19 на Полтавщині зросла за останній місяць. А щеплення наразі отримав 21% населення області - повідомив в.о директора ДОЗ Юрій Курилко, та закликав полтавців робити їх, адже невакциновані мають тяжчий перебіг коронавірусної інфекції.

Юрій Курилко - в.о директора ДОЗ Полтавської ОДА

- Ми буквально декілька тижнів не мали випадків смерті, зараз у нас через день фіксується по області, десь від 2, через день буває 1 людина, ми зараз повторюємо той епідшлях, який ми проходили у тому році. Працюємо із людьми так що вакцинувавши 1000 наших пацієнтів ми зберігаємо життя 25 чоловікам.

Говорили на апаратці і про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період. Так житловий фонд підготовлений на 81%, заклади соціальної сфери на 87 %. До опалювального сезону підготовлені 52 котельні області, а це 83 % від усієї кількості - повідомив начальник Управління ЖКГ та енергетики Едуард Рева.

Едуард Рева - начальник Управління ЖКГ та енергетики Полтавської ОДА

- Загальний обсяг коштів, який був витрачений на виконання підготовки теплопостачання складає майже 44 мільйони, на сьогодні загальний відсоток підготовки більше ніж 80. З технічних проблем у нас залишаються нажаль - це тепло забезпечення 109 мікрорайону і в зв’язку з політичними перепетіями підготовка до опалювального сезону 3 теплогенераторів в місті Карлівка.

Оброговорили на апаратній нараді і стан готовності об’єктів «Великого будівництва». Незабаром буде завершено будівництво спортивно-видовищного комплексу по вулиці Петра Юрченка , його готовність 83% - зазначив очільник області.