70% працівників телеканалів ІРТ та Місто+ завершили вакцинацію проти Covid-19

У масках, із антисептиком, а відсьогодні ще й з двома дозами вакцини. Сьогодні 70% працівників телеканалів ІРТ та Місто+ завершили щеплення вакциною Модерна. Вакцинувалися колективно, адже телевізійники у зоні ризику.

Юлія Іваненко - керівник рекламного відділу телеканалів ІРТ та Місто+

- Робота на телебаченні пов’язана із спілкуванням з людьми, тому у нас в колективі є таке правило - ми щороку робимо флюорографію організовано, до нас приїжджає машина і всі співробітники проходять, перевірку і так само як почалася ситуація із Ковід 19, звичайно ми колективно організували вакцинування. Так як наші співробітники постійно контактують із людьми, то ми не стоїмо осторонь, ідемо в ногу з часом. 

За словами лікаря Павла Кестеля - у Полтаві щодня збільшується рівень захворюваності на новий штам Дельта. А вакцинувавшись колективно можна запобігти його поширенню.

Павло Кестель - лікар

- Цим самим люди себе захищають і своїх близьких і оточення від ризику захворювання на Ковід19. Добре коли це проходить в організованих колективах. Як правило побічні реакції це біль в ділянці місця введенян. Може піднятися температура, у осіб які перехворіли на Ковід19, реакція може бути більш вираженою, тобто підвищення температури до 39 градусів, але це протягом доби, двох не більше. 

Завдяки проведеній вакцинації телеканали будуть працювати у звичному режимі навіть під час посиленого карантину.