Полтавщина першою в Україні переходить на електронні лікарняні, - Олег Синєгубов

Полтавщина першою в Україні переходить на електронні лікарняні, - Олег Синєгубов

"Полтавщина першою в Україні переходить на електронні лікарняні. Тепер замість безкінечних черг та бюрократії – один візит до лікаря та декілька кліків. Ось так працює Paperless! Автоматично, прозоро та зручно для всіх: пацієнтів, роботодавців, медиків і працівників соцзахисту.", повідомив на своєму Телеграм-каналі голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. 

Отримати е-лікарняний можна так: людина приходить на огляд до медика, а він зі свого боку створює електронний висновок про тимчасову непрацездатність. Звідти документ миттєво потрапляє до відповідного реєстру Пенсійного фонду, де безпосередньо і формується лікарняний, за яким пацієнту надійдуть виплати. Підтвердження про це людина отримує повідомленням на телефон. Наразі 98 зі 100 медичних закладів Полтавщини запровадили е-лікарняні. Ще два – обласний неврологічний центр й обласна клінічна лікарня – продовжать формувати паперові листки непрацездатності, поки триває перехідний період. 

Переглянути перелік всіх медичних закладів Полтавщини, що перейшли на електронний лікарняний, можна через аналітичний дашборд НСЗУ: https://nszu.gov.ua/e-data/dashboard/mvtn-stats.