Полтавська гімназія №32 відтепер має оновлену назву - Полтавський ліцей №32 «Європейський»

 1 вересня - день знань та початок нового навчального року. Перший дзвоник пролунав цього дня на подвір’ї ліцею № 32 «Європейський». Тут сіли за парти 1090 дітей. Серед них - 102 першокласника. Новий навчальний рік розпочинаємо з позитивними змінами та натхненням, - зазначив у своїй вітальній промові директор навчального закладу.

Олександр Зарубенко - директор Полтавського ліцею №32 «Європейський»:

-Змінюються освітні програми, навчальні плани, змінюється на краще освітнє середовище. Відсьогодні наш навчальний заклад називається ліцей №32 «Європейський». Я бажаю кожному учневі гарного, цікавого, яскравого, легкого навчання.

Навчатися у Європейському ліцеї - означає отримувати якісні знання та сповідувати загальноєвропейські цінності, - зазначив Олександр Зарубенко. Підкреслив: знаково, що день заснування ліцею співпав з 30-ю річницею Незалежності України. На урочисту лінійку ліцею № 32 завітав і голова Полтавської міської ТГ Олександр Мамай, який привітав з днем знань усіх учасників освітнього процесу.

Олександр Мамай - голова Полтавської міської ТГ:
-Для першокласників це перший крок у вашому житті, тож бажаю вам.Наснаги, гарно навчатися, слухати своїх батьків, поважати вчителів. І шукайте в школі друзів, тому що дружба з дитинства - саме головне, що є у цьому світі» Шановні наші майбутні випускники!Саме вам творити новітню українську історію. «Цей рік пролетить так швидко і ви вступите до вищих учбових закладів. Але куди б вас доля не закинула, ви завжди з гордістю повинні сказати, що 32 ліцей найкращий у світі. Дякую, зі святом всіх!

Олександр Мамай говорить - в цій атмосфері згадав і свій 1 клас та 10 клас. Та зазначив: цьогоріч вперше сіли за парти понад 3400 юних полтавців, а 11- класників налічується 1700.

 Олександр Мамай - голова Полтавської міської ТГ:
-Це велика кількість для нашого міста. Ми всі готувалися ціле літо. Знання, думаю, діти теж дадуть гарні і, користуючись нагодою, я хочу всіх без виключення привітати з початком нового навчального року

3 місяці літа, а перед ним - тривалий період онлайн навчання, тож не дивно, що цьогоріч усі особливо скучили одне за одним: вчителі за учнями, учні - за однокласниками, - кажуть учасники свята.
-Да, я дуже скучила, дуже хотіла в 5 клас
-Скучив, дуже хочеться нових знань


-нових знань і радію, що ми в ліцеї 32-му Європейському

 Лідія Подрезова - класний керівник 5-Е класу Полтавського ліцею №32 «Європейський»:
-У на 5 економічний клас, ми перейшли в середню школу. І прийшли з гарним настроєм святкувати день знань і сподіваємось, що у нас буде без карантину, без довгих пауз і ми гарно проведемо навчальний рік

По завершенні урочистостей 11-класники традиційно запустили в небо символічні кульки з мріями, на знак того, що вони здійсняться.
-Один, два, три, мріє, лети!