У кінотеатрі ім. Котляревського проводять протиаварійні роботи

У колишньому Будинку дворянського зібрання, кінотеатрі ім. Котляревського тривають протиаварійні роботи. Наразі тут працюють робітники, вони демонтують металеві конструкції всередині, а також розчищають будівлю. Двічі-тричі на день сміття вивозять вантажівкою об ємом від 18 м 3.

Обсяг робіт чималий, їх орієнтовна вартість 1,4 млн грн., - говорить очільник управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому Максим Медведєв. За його словами процес ускладнює те, велика кількість завалів не дозволяє під їхати важкою технікою - усе роблять вручну:

Максим Медведєв - начальник управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому

 - Виноситься все вручну, сміття - відрами. Металоконструкції виносяться вручну. Плюс ще не вирішено питання з подачею світла. Не можуть робити спили металу, але до кінця тижня ми це вирішимо.

Протиаварійні роботи планують завершити до кінця вересня, - говорить Максим Медведєв.

 Максим Медведєв - начальник управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому

- Тільки як ми приберемо конструкції і буде доступ до несучих стін ми пригласимо комісію Мінкульту з Києва, вони зроблять остаточне обстеження. Скажуть, які роботи треба буде робити при консервації. Це внесеться в проект і продовжаться роботи консерваційні.

За словами Максима Медведєва, консерваційні роботи планують завершити до кінця цього року. Почати реставрацію можна буде після того, як будинок Дворянського зібрання перейде на баланс області. Нагадаємо, на 5-й сесії Полтавської облради 8-го скликання депутати проголосували за проект рішення щодо приймання будівлі Дворянського зібрання на вул. Соборності, 31 у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.