На Полтавщині поліцейські виявили нелегального мігранта

На Полтавщині поліцейські виявили нелегального мігранта

Громадянина Республіки Гана (Західна Африка) у Кременчуці виявили поліцейські управління міграційної поліції спільно з працівниками Крюківського районного відділу у м. Кременчуці Управління Державної міграційної служби України в Полтавській області (далі – ДМС) під час проведення цільових профілактичних заходів щодо нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері. 

Як повідомили правоохоронці, 25-річний іноземець перебував на території України без законних підстав. Після скасування посвідки на тимчасове проживання в Україні, він не виїхав за межі держави у встановлений законодавством термін, проживав без документів на право проживання в Україні та ухилявся від виїзду.

"Міграційна поліція області звернулася з клопотанням до регіонального УДМС України в Полтавській області  про притягнення порушника міграційного законодавства до адміністративної відповідальності та примусового його повернення до країни походження.За порушення правил міграційного законодавства працівники управління ДМС склали відносно іноземця протокол за частиною 1 статті 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування іноземців в України) та наклали штраф.", - повідомили у відділі комунікації поліції Полтавської області.