У Полтаві система автоматизованої оплати проїзду запрацює вже за 2 місяці

На засідання Полтавського МВК розглянули 9 питань. Серед них - введення в дію конкурсного комітету з визначення особи, уповноваженої здійснювати справляння плати за транспортні послуги шляхом продажу електронних квитків. Переможцем конкурсу стала компанія «ФАРГО СІСТЕМС» - саме це підприємство впроваджуватиме електронний квиток у полтавському громадському транспорті. За це отримуватиме 9,9% від суми коштів з використання автоматизованої системи оплати проїзду.

 Артем Іванюк - начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку ПМР

- За 10-15 днів виконком ПМР має підписати офіційний договір з цією компанією, де будуть прописані всі дедлайни, всі терміни, всі умови. Заздалегідь ми спілкувалися з компанією, нам обіцяли, що 1,5-2 місяці. Система електронного квитка буде впроваджена у муніципальному транспорті. Паралельно спілкуємося з приватними перевізниками, які теж будуть паралельно впроваджувати цю систему.

Кількість одиниць комунального транспорту в місті є меншою у порівнянні з приватним, тому у першому автоматизована система обліку оплати проїзду буде впроваджена швидше, - зазначив Артем Іванюк.

 Артем Іванюк - начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку ПМР

- Це не тільки валідація. Це ще випуск карток. Головне - соціальних карток. У Полтаві близько 90 тис пільгових категорій і всі вони мають отримати безкоштовно від міста цю картку. За допомогою цієї картки пільговики користуватимуться як приватним, так і комунальним транспортом безкоштовно.

За словами Артема Іванюка, автоматизована система оплати проїзду в комунальному транспорті запрацює вже за 2 місяці, а в приватному транспорті приблизно за півроку.

Також на засіданні МВК проголосували питання про тимчасове припинення руху транспорту. 10-го вересня у зв’язку з концертом Полтавського симфонічного оркестру з 17 до 21 години буде припинено рух транспорту на ділянці вул. Конституції від перехрестя з вул. Небесної Сотні до перехрестя з вул. Соборності. 23 вересня вже зранку и перекриють рух на вул. Європейській .

 Олександр Мамай - голова Полтавської міської ТГ

- Буде покладання квітів 9-й годині ранку до пам’ятника Слави, буде покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку. Вулицю Конституції треба буде теж на годину перекрити. Це були суто технічні питання. Також проголосували за програму «Турбота». Багато людей звертається з проблемами по матеріальній допомозі, комісія розглянула, а виконком повинен усе це затвердити.

Наступне засідання Полтавського міськвиконкому заплановане на 16 вересня.