У Полтаві письменниця Тетяна Белімова презентувала новий історичний роман «Винуваті люди»

У міській центральній бібліотеці свою творчу зустріч із шанувальниками провела київська письменниця Тетяна Белімова. До Полтави вона привезла с новий роман «Винуваті люди».

Тетяна Обифіст, співробітниця центральної міської бібліотеки

- Відбудеться презентація нового роману «Винуваті люди», який побачив світ у 2021 році. І після прочитання якого всі висловлюють гордість, і просять продовження. Ця презентація проходить у рамках проекту «Літературна орбіта», який реалізується завдяки сприянню ГО «Промінь світла Полтавщини» і особисто голови об’єднання Світлани Малиш».

Сама авторка розповідає, що хотіла написати історію схожу на «Віднесені вітром», з історією кохання, епохою та проблемами суспільства.

Тетяна Белімова, письменниця

- Надихнула мене історія, я випадково в архіві побачила, що на території Київщини був кінний завод, де розводили племінних арабських коней. Цей завод належав родині графів Браницьких. Я вирішила дослідити, які там іще були споруди. Коли я почала у краєзнавців цікавитися, досліджувати, то мені захотілося написати історію, яка розпочалася б у цьому графському маєтку. Показати Україну, якою вона була ще 100 років тому, але вже, на жаль змінилося все.

Роман насичений подіями, описами місцевості й тодішньої моди, - розповідає письменниця. Додає: писала твір майже три роки. Назбирала стільки матеріалу, що вистачить й на другий роман. Над ним Тетяна Белімова, до речі, вже працює. Тож чекатимемо на ще одну творчу роботу авторки.