Подробиці стрілянини у школі Полтави

  6 вересня вранці полтавську 11 школу сколихнула стрілянина. 19-річна дівчина зайшла до закладу та почала хаотично стріляти із арбалета, внаслідок чого влучила стрілою у спину вчительці та поранила руку заступниці школи - розповідає речник ГУ НП у Полтавській області Юрій Сулаєв.

Юрій Сулаєв - речник ГУ НП у Полтавській області:
-На територію школи зайшла невідома особа, яка, використовуючи арбалет, здійснила постріли в бік вчителів, внаслідок чого двоє вчителів цієї школи отримали тілесні ушкодження у вигляді поранень.Було встановлено, що нападницею на вчителів є місцева дівчина 2002 року народження

Хоча у цей час тривали уроки, очевидців події багато. Адже чи не в кожен клас заходила дівчина та ніби шукала жертву, говорять учні 11 школи.

-Те що з арбалету…і все
Побачили тут…поліції.Я в туалет…стояла.Я точно знаю що…напевно 
поранили мою класну керівницю..волоссям

За словами директорки школи Валентини Олійниченко, дівчина навчалася у їх стінах з 1 по 5 клас. Була спокійною та врівноваженою дитиною, тому, що спровокувало її на злочин, і гадки не має.

Валентина Олійниченко - директор 11 школи:
-У початковій школі вона навчалась у нас, з 1 по 5 клас,вчитель початкових класів не пам’ятає, щоб у неї були якісь відхилення у поведінці

Якщо провина дівчини буде доведена, їй загрожує позбавлення волі чи-то довічне ув’язнення - говорить Юрій Сулаєв.

Юрій Сулаєв - речник ГУ НП у Полтавській області:
-Відкрите кримінальне провадження