11 вересня відбудеться п'ятий спортивний забіг «Полтавська ніч 2021»

11 вересня з 18:00 до 23:00 відбудеться 5 спортивний забіг «Полтавська ніч 2021». Організатором традиційного заходу є «Running Club Poltava». Учасники зможуть спробувати свої сили на двох дистанціях: 10 км, на подолання цієї дистанції в учасників буде півтори години, і 5 кілометрів, їх мають пробігти за 45 хвилин - говорить співорганізатор спортивного забігу Неля Агапова. Місце проведення забігу - проспект Першотравневий, маршрут - від пам’ятника Олексію Келіну до Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», і так учасники бігатимуть декілька кругів.

Неля Агапова - організатор спортивного забігу «Полтавська ніч 2021»

- Сама особливість – це те, що старт відбувається у вечірній час, це коли учасники будуть бігти з ліхтариками на лобі чи в руках. І саме подолання дистанції буде відбуватися під гучну музику із супроводженням діджею. Очікуємо понад 200 учасників. Офіційно ми запрошуємо дорослих людей з 18 років. Іноді до старту приєднуються діти, але з супроводженням батьків.

Перший заступник міського голови Валерій Пархоменко повідомив - комунальні організації міськради будуть задіяні в організації та проведенні забігу. А сам посадовець, говорить, візьме участь у забігу.

Валерій Пархоменко - перший заступник міського голови

- Ми пішли назустріч тим, хто проводить, це біговий клуб Полтава, ми їм даємо звук, сцену для проведення цього заходу, і наші комунальні служби підготують дорогу, щоб вона була чиста, без сміття, і після закінчення цього заходу ми, відповідно, також наведемо там порядок, встановимо біотуалети, сміттєві баки для того, щоб комфортно було і учасникам, і містянам. Я зареєструвався, буду бігти 10 кілометрів.

За словами організаторки, у кожній номінації буде визначено переможців, вони отримають свої нагороди.

Неля Агапова - організатор спортивного забігу «Полтавська ніч 2021»

- Переможці будуть визначені обов’язково серед жінок і чоловіків, буде визначено призові місця - 3, 2, 1 місце на дистанції 5 кілометрів і на дистанції 10 кілометрів. Для переможців від генерального партнера будуть подарунки і грошові призи.

11 вересня з 14:00 до 23:30 по проспекту Першотравневому, а саме, на маршруті проведення забігу «Полтавська Ніч», обмежать рух транспорту.