У Полтаву повернеться гаряча вода

До осель полтавців повернули гарячу воду. Після того, як 6 вересня було відключено від газопостачання 5 котелень підприємства «Полтаватеплоенерго» та 2/3 містян опинилися без гарячої води, в Полтавській ОДА скликали термінову нараду, - розповідають у пресслужбі «Полтаватеплоенерго».

 Олександр Циганок - речник ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»:

-Пізно увечері була зібрана в ОДА розширена нарада, на яку були запрошені представники «Полтаватеплоенерго», «Полтавагаз», обласної ради і очільники Полтавської ОДА. Було розглянуте питання якнайшвидшого відновлення послуги врегулювання взаємин між підприємствами-надавачами послуг. За результатами наради було досягнуто.Домовленостей щодо того, що не пізніше, ніж упродовж сьогоднішнього дня, на всіх наших об’єктах буде відновлене газопостачання, а гаряча вода повернеться до осель полтавців.

Натомість підприємства «Полтаватеплоенерго» та «Полтавагаз» розроблять схему поступового погашення наявної заборгованості та розраховуватимуться відповідно до неї.

Олександр Циганок - речник ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»:
-Перший платіж відповідно до цього.Отже, ми переконані, що упродовж сьогоднішнього дня наші споживачі знову отримають гаряче водопостачання в своїх оселях

Нагадаємо, підприємство «Полтаватеплоенерго» має заборгованість понад 55 млн грн. перед підприємством «Полтавагаз». Причиною боргу, що накопичився за 2,5 роки, полтавські теплоенергетики називають незбалансованість тарифів на послугу транспортування газу.