Конкурс малюнка від Нацбанку

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку під назвою «Національний банк майбутнього» проходить вже вдруге. Нещодавно на Полтавщині завершився його обласний етап. Участь у ньому взяли діти з різних куточків регіону віком від 9 до 15 років. Перед суддями постало непросте завдання - визначити кращі із сотні малюнків.

Людмила Корзун
начальник відділу економічної роботи управління НБУ у Полтавській області
«На першому конкурсі були гарні малюнки, добре розкрита тема. Зараз роботи ще краще - діти зацікавлені, очевидно, через те, що ми непогано провели минулорічний конкурс. Малюнки дуже гарні.»

Діти малювали Національний банк таким, яким вони уявляють його у майбутньому і намагалися передати значення цієї установи для економіки держави. Перемогу у конкурсі присудили школярці з Зінькова Олександрі Столиці. На її роботі, виконаній в оригінальному стилі - з пластиліну - зображена дівчина-монета.

Олександра Столиця
переможниця І туру Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків «Національний банк майбутнього», учениця Зіньківської станції юних техніків
«Вона розпускає економіку, духовність. У мене така задумка, щоб Національний банк розквітав в усіх галузях.»

2 місце посіла юна художниця із Зінькова Валерія Земцова, на 3 місці опинився малюнок Олександра Козара. Переможці отримали призи - мобільні телефони. Також усім учасникам подарували банківські енциклопедії. 3 кращі роботи конкурсу у травні позмагаються за першість на 2-му, завершальному етапі конкурсу у Києві.