Оголошено топ-50 претендентів на звання Найкращого вчителя фізкультури-2021

Оголошено топ-50 претендентів на звання Найкращого вчителя фізкультури-2021

Громадська організація Олександра Педана JuniorZ обрала топ-50 номінантів на звання Кращого вчителя фізкультури-2021. Переможця нагородять у рамках найпрестижнішої національної премії для вчителів від громадської спілки “Освіторія”  Global Teacher Prize Ukraine.

Номінація існує вже третій рік. Переможець або переможниця цього року отримає 30 тисяч гривень і здійснить навчальну подорож до Німеччини за підтримки Міжнародного фонду соціальної справедливості.

"Дуже радіємо, що завдяки синергії JuniorZ та Освіторії престиж та повага до роботи таких вчителів зростає. Адже педагоги з фізкультури — це ті люди, які допомагають дітям у школі бути рухливими, обирати для себе види спорту та активні ігри і, головне, бути здоровими", — говорить Олександр Педан, український телеведучий і лідер Всеукраїнського проєкту JuniorZ.

"Місія руху JuniorZ — допомогти кожному школяреві знайти “свій” вид спорту, бути активним, рухливим та здоровим — одразу відгукнулась для мене та усієї команди Фонду соціальної справедливості. А поводирем на цьому шляху для дитини є саме вчителі фізкультури, які у нашій країні, на жаль, часто недооцінені. Тому ми вирішили і цього року долучитись до премії, знайти найкращого вчителя фізкультури та, водночас, стимулювати усіх інших педагогів вірити у себе та у свої сили", — говорить засновниця Фонду соціальності справедливості Надія Ратке.

Найбільшу кількість лауреатів отримали такі області:

1 місце — Київ із 6 заявками

2 місце розділяють Дніпропетровська та Донецька області із 5 заявками на кожного

3 місце розділяють Запорізька та Київська область із 4 заявками на кожного

По 3 лауреати увійшли в ТОП-50 з Одеської, Івано-Франківської, Житомирської, Дніпропетровської, Хмельницької та Закарпатської областей.