У Полтаві до кінця місяця введуть в експлуатацію колектор в районі Алмазного

 У Полтаві по вулиці Київське Шосе проводять ремонт сумнозвісного колектора, через зношеність якого вже декілька років від неприємних запахів страждають мешканці мікрорайону Алмазний. Роботи розпочалися завдяки спільним зусиллям директора КП «Полтава-Сервіс» Дениса Поліщука та КП «Полтававодоканал».

Денис Поліщук, директор КП «Полтава-Сервіс», депутат міської ради:
- Вже більше п’яти років на даному місці є проблемний колектор.Спільними зусиллями з «Полтававодоканалом» нам вдалося досягти домовленості, і зараз вже тут працює техніка і підрядник виконує аварійні роботи. Маємо надію, що аварійна ділянка найближчим часом буде повністю відремонтована. А Полтавська міська рада заощадить кошти, розміром 5 млн грн. Це реальний результат і реальна дія, коли є взаємозв’язок одного комунального підприємства з другим.

Каналізаційний колектор по вулиці Київське Шосе збудований ще 1972 року з залізобетонних труб, які виявилися неефективними, — розповідає головний інженер КП «Полтававодоканал» Євген Забишний. Додає: їх замінять на сучасні поліетиленові труби, які мають прослужити близько 80 років. На цій ділянці замінять 250 метрів каналізаційного колектора.

Євген Забишний, головний інженер КП «Полтававодоканал»:
-На даний момент відбувається заміна цього каналізаційного колектора на застосування поліетиленових труб Поліетилен має спеціальну обробку для використання каналізаційних стоків, захисні шари має цей трубопровід. Сподіваємося, що він працюватиме надовго і без залучення додаткових ресурсів «Полтававодоканал» і наших послідовників. Також будуть влаштовані оглядові колодязі. Теж будуть застосовуватися новітні матеріали — це залізобетонні колодязі, вмонтовані в середині пластиковими ставками.

Підрядною організацією, яка проводить роботи, є полтавська фірма «Полтава Будкомплекс». Роботи із заміни колектора обіцяють завершити до кінця вересня.