9 вересня світ відзначає День краси

Пухлі губи, густе волосся, виразні очі й нарощені вії. Якщо порівняти світлини відомих блогерів і світських левиць у соцмережах, - то це і є сучасні стандарти краси. І на це орієнтується більшість дівчат. Проте полтавки з такими стандартами не дуже погоджуються. Кажуть: краса - це відчуття більше внутрішнє, яке не повинно бути культом зовнішності. Додають: все ж про себе турбуються, але все намагаються робити в міру. Дехто навіть поділився родинними секретами краси.

- Чи є у вас секрети краси? Во-первых, любить людей. Тогда и глаза светятся и улыбок больше. А когда больше улыбок, то меньше тех. Морщин, каких мы не хотим видеть. У меня тётя в 70 лет выглядела на лет 40. То она говорила, что умивалась молоком. Вот только сдоенная коровочка и умилась вечером и утром.

- Краса для мене - це стан душі. Немає нічого тупішого, ніж штучна молодість. Слідкувати за собою, підтримувати - це добре, але пластичні операції - ні.

- У кожного є недоліки, які хотів би виправити. Дехто це приймає, а дехто - з цим бореться. Я думаю, що потрібно, щоб була кохана людина, яка буде вас прикрашати з середини, ну і для зовнішності - це б’юті процедури.

Засновниця однієї з полтавських студій краси Марія розповідає: сучасний ринок б’юті індустрії наразі дуже насичений. Важливо не розгубитися в асортименті, обрати своє і не забувати про натуральність. Додає: помітила, що останніми роками про свою красу стали турбуватися і чоловіки.

Марія, засновниця студії краси

- Приятно то, что процедурами красоты интересуются разная категорія. Уже девочки и в 14 лет, и в 18, и в 20 - это очень здорово, потому что косметика, косметология - это шаг вперёд на свой плюс, на свою красоту. Самая востребованная процедура - это корекція фигуры, это работа над внешним состоянием кожи. Это беспокоит, как мужчин, так и женщин.

Про те, що в моді натуральність погоджуються і візажисти, пластичні хірурги та редактори модних глянців. Вони наголошують: не варто гнатися за штучною красою, навчіться любити себе такими, якими ви є.