У Полтаві діячам культури та науки вручили премії імені Івана Котляревського

У Полтаві діячам культури та науки вручили премії імені Івана Котляревського за особисті досягнення. Розмір Премії становить 5 000 гривень для кожної номінації - «поетичний твір», «театральна діяльність», «музично-пісенна творчість» та «медіа-проєкт».

Олексій Чепурко, заступник голови Полтавської обласної ради

- Ми сьогодні будемо відзначати кращих з найкращих. Це та премія, якою ми відзначаємо наших митців, які того заслуговують. Це стандартна цифра - це п’ять тисяч гривень по всім преміям обласної ради, зараз ми з депутатами і головами фракцій провели відповідні домовленості і у нас є реформування бюджету на наступний рік, плануємо збільшити ці премії.

Для пані Людмили вручення відзнаки велика несподіванка. Говорить: такі заходи мотивують на нові звершення.

Людмила Вітенко, голова ГО Полтавський аматорський театр «Малафея»

- В нашому репертуарі є багато творчих напрацювань, постановок, які ми з радістю презентуємо для полтавців. Я так розумію, що ми отримуємо нагороду саме за нашу театральну діяльність на теренах Полтави та Полтавщини.

Для гостей урочистого заходу колектив Полтавського академічного театру імені Гоголя підготував подарунок - це вистава «Наталка Полтавка».

Владислав Шевченко, головний режисер Полтавського академічного театру імені Гоголя

- В день народження Івана Петровича у нас подвійне свято. Ми нібито відкриваємо і сезон та проводимо обласну премію Івана Петровича Котляревського, де поціновують людей творчості, людей мистецтва, літератури, театрального мистецтва.

Обласна рада заснувала Премію ще 2007 року.