В театрі ім. Гоголя відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту України

Напередодні Дня фізичної культури і спорту, який в Україні відзначають 11 вересня, в театрі імені Гоголя відзначили та нагородили кращих представників цієї сфери.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА

- 2021 рік для нас був визначальним тому що пройшла Олімпіада, Паралімпіада і дійсно наші спортсмени показали дуже грані такі результати, якими пишається не лише Полтавщина, а й уся Україна у цілому. Ми поставили собі амбітні плани, бо дійсно, головне для спорту, щоб він розвивався - це мати чудову,спортивну інфраструктуру.

Результати, яких досягають полтавські спортсмени, є підтвердженням того, що Полтавщина багата на патріотів своєї країни,-зазначив заступник голови Полтавської обласної ради Олексій Чепурко.

Олексій Чепурко, заступник голови Полтавської обласної ради

- Величезне хочеться сказати «Дякую!» , що ви кожного дня своєю роботою пропагуєте здоровий спосіб життя, фізичну культуру і спорт. Окремі слова вдячності нашим паралімпійцям , які дали нам цілу купу позитивних емоцій.

Отримала подяку та сертифікат на суму 1000 гривень й Оксана Неводнича - тренер-викладач з відділення гірські лижі комунального закладу дитячо-юнацької спортивної школи імені О. Бутовського Полтавської обласної ради.

Оксана Неводнича, тренер-викладач з гірськолижного спорту

- Емоції як завжди вони захоплюють перехоплюють, перевищують всі сподівання. Звичайно дуже приємно, коли ти вкладаєш в дітей, навчаєш чомусь, здобуваєш результати, а потім бачать і твої результати.

Відзначили грошовими сертифікатами і учасників та призерів Паралімпіади і їх тренерів.