У Полтаві презентували проект забудови території Полтавського турбомеханічного заводу поблизу ТРЦ «Київ»

У Полтаві презентували проект забудови території Полтавського турбомеханічного заводу поблизу ТРЦ «Київ». У нашому місті це перша комплексна забудова - з урахуванням високих вимог для проживання - житловий комплекс «City Park». Орієнтовна площа шістнадцять з половиною гектарів. Передбачене зведення десяти житлових будинків, загальна кількість секцій - 36, розповів головний архітектор проекту Володимир Гузік. А ще кожна квартира буде забезпечена паркомісцем.

Володимир Гузік, головний архітектор проекту

- Відповідно до генерального плану міста Полтава турбомеханічний завод передбачений до винесення і дана територія передбачена для забудови громадської забудови та житловими будинками.

В результаті має з"явитися - 2270 квартир. Забудовуватимуть почергово. Володимир Гузік говорить: це дуже амбітний та масштабний проект. Над його втіленням працюватиме компанія з іменем і багаторічним досвідом розбудови міста - «Полтавтрансбуд». Завершити будівництво планують за десять років. Сам житловий район буде унікальним, бо включатиме не тільки житлові будинки.

 Володимир Гузік, головний архітектор проекту

- Це буде унікальний житловий район, який буде включати в себе не тільки житлові будинки, а й широкий спектр соціальної інфраструктури. В тому числі всі види об’єктів громадського призначення від магазинів до дитячих садків. Передбачена вся сучасна інфраструктура, починаючи від підземних та багатоярусних паркінгів, закінчуючи велодоріжками.

Передбачене проектом і активне озеленення території , окрім цього, також сучасна архітектура, говорить Володимир Гузік.

Володимир Гузік, головний архітектор проекту

- Архітекура досить сучасна з виконанням всіх вимог по утепленню, по термоізоляції і по остекленню, інсталяції. Тобто, всі технічні, архітектурні, інженерні аспекти будуть враховані у цьому проекті. Для такого великого масиву звичайно потрібні нові мережі, які б взяли на себе це навантаження. Ми розуміємо оточуюча забудова житлова, в сторону площі Павленки, досить стара і мережі звичайно зношені.  Всі мережі будуть нові відповідно до технічних умов.

Презентація проекту - це заключна фаза того, що починалось ще пів року тому, говорять фахівці.

Володимир Гузік, головний архітектор проекту

- Виконання проекту, це проходження узгодження із відповідними службами, ці узгодження передбачені законодавством, Законом про містобудівну діяльність, тому всі етапи пов’язані з законодавчими процесами вони пройдені.

Після громадських слухань,фахівці врахують всі пропозиції мешканців, детальний план територій буде затверджений виконкомом Полтавської міськради. Після - процес проектування робочої документації.