13 вересня - день позитивного мислення

  13 вересня - день позитивного мислення, ініціатором запровадження якого став американський підприємець 2003 року. Економічні кризи, пандемія, природні катаклізми, тривожна інформація з телевізора та соцмереж - кожен чи не щодня потрапляє у вир негативних емоцій. Тому це неофіційне свято нагадує про те, що негативні думки шкідливі. Цікавимося - як налаштовуються на позитив полтавці?

-З дітками, мабуть, проводжу час з дітками.Додає енергії, оптимізму, бажання жити, здобувати».
Уход за моєй домашній черепахой. Мне она поднимает настроение» «Як її звати?» «Тыковка»
-Я все время настроен позитивно».Надо быть оптимистом и смотреть на жизнь только позитивно».
-Чим більше позитивних дій буде, тим позитивнішим буде день. І настраюватися вже з вечора. З позитивним сном, позитивним ранком все буде
!

Без позитивного мислення не було б натхнення, не писалися б нові пісні, - каже соліст групи «Краяни» Сергій Бацман. Він зазначає: радіти простим речам, співати та зустрічати новий ранок - це вже щастя.

Сергій Бацман - соліст гурту «Краяни», музикант:
-Так як? Зранку прокинувся, чуєш, бачиш. Руки, ноги цілі. Яке ще може бути позитивне мислення? Прокинувся не на лавочці десь в парку, не в підвалі, а в себе вдома на ліжку. Життя триває, зуби на місці, пожувати є що (сміється)»

Налаштовують на позитивну хвилю і домашні тварини, завдяки яким виробляються гормони щастя, - додає Сергій.

Сергій Бацман - соліст гурту «Краяни», музикант:
-У мене є не тільки собака, у мене кіт є. Вона мене не будить, вона чекає, доки я не відкрию очі. Потім починається все це облизування, треба йти гуляти.

Психологиня Лариса Чмеленко не прибічниця такого налаштування на позитив як мантри, переконання - так звані афірмації, молитви та інстаграмні "марафони бажань". Ці прийоми є оманою, своєрідним анестетиком, що відволікає нас від дискомфорту, а проблеми треба вирішувати - говорить вона.

 Лариса Чмеленко - психологиня:
-Позитивне мислення - це такий тренд сьогодення, але я до нього ставлюся досить критично, тому що це така модна тенденція, яка створює якийсь магічний ореол навколо позитивного мислення. Я більше за реалізм, налаштований на позитив. Варто знати свої сильні сторони, зранку починати день з того, що може трапитись гарного сьогодні, які виклики сьогодні і які в мене є ресурси, щоб ці виклики подолати

Психологиня говорить: більш дієвий спосіб «прокачати» позитивне світосприйняття - виявити, до чого ви маєте здібності, займатися улюбленою справою, вести здоровий спосіб життя та регулярно відпочивати.