Полтавське сміттєзвалище через 3Д-окуляри.

 Полтавське сміттєзвалище через 3Д-окуляри. У самому центрі міста всі бажаючі, хто одягав спеціальні окуляри мав можливість побачити різні ділянки міського сміттєзвалища біля Макухівки ніби-то крокуючи ним.

Юлія Литвиненко, керівник проектів ГО «Український центр європейської політики»:-Це реальна картинка все, що відбувається на сміттєзвалищі, тут немає 3Д графіки, немає додаткових ефектів. Ми приїжджали на сміттєзвалище і робили зйомку. Тут можна одягнувши окуляри побачити, що відбувається на сміттєзвалищі.

Протягом кількох днів спеціалісти знімали кадри звалища під Полтавою з квадракоптеру та землі. Потім розробник склеїв їх у панорами. З цього вийшов віртуальний тур, говорить Юлія Литвиненко.

Юлія Литвиненко, керівник проектів ГО «Український центр європейської політики»:-Також можна подивитися, який об’єм сміття, наскільки воно перевищує над рівнем землі. Послухати інформацію. Людина не лише може ходити, дивитися, переходити з точки на точку, але вона почує інформацію і про саме сміттєзвалище. Скільки, які об’єми, що відбувається, викачується газ, про пожежі на сміттєзвалищі.

Вирішив приєднатися до перегляду сміттєзвалища і девятирічний Тимур. Говорить: в житті такого не бачив.

Тимур, полтавець :-Було дуже багато сміття там. Там можна було рухатися та бачити дуже багато сміття, річки, метал різний, машини.

Це перший в Україні подібний проект - віртуальний тур сміттєзвалищем. Раніше розробники побували із його презентацією у ТГ Полтавщини. Цього разу привезли екскурсію полігоном відходів власне до Полтави.