У Полтаві презентували ярмарок соціальних послуг

У Полтаві створили майданчик для обміну інформацією між благодійниками, громадськими організаціями, владою та бізнесом для надання соціальних послуг тим, хто потребує допомоги. Презентація такої платформи відбулася на ярмарку соціальних послуг «Marketplase».

Алла Раковецька, керівник проєктів та підрозділів БФ «Карітас Полтава»:
-Метою заходу є об’єднати громадські та благодійні організації, показати їх діяльність, презентувати нашим мешканцям і об’єднати їх у таку карту благодійності міста. Всі ці організації будуть об’єднані в такому довіднику, де буде зазначена адреса цієї організації, напрям її роботи і контакти.

Наразі до проєкту долучилися 10 благодійних та громадських організацій. Один з таких - Всеукраїнський БФ допомоги та розвитку «Хелп Груп». Директор фонду Давид Джалагонія каже: радий долучитися до такої важливої соціальної події.

Давид Джалагонія, директор БФ допомоги та розвитку «Хелп Груп»:- Була така ідея створити єдиний ресурс, де будуть розміщені ГО і БФ, які працюють підзвітно і прозоро у Полтаві. Щоб у них була інформація хто чим займається і громадяни нашого, нашого регіону могли звернутися до цих громадських об’єднань.

Ще одним учасником проєкту став Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Там кажуть: долучилися до соціального ярмарку, бо вирішення саме соціальних питань є їхнім основним профілем роботи.

Юлія Козаченко, начальниця відділу комунікацій та право просвітництва Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги:
- Такі заходи дуже необхідні, щоб громадяни знали, куди їм звертатися за вирішенням тих чи інших ситуацій. Чому ми вирішили долучитися? Тому що наша структура є однією з найвдаліших програм Уряду і наша діяльність спрямована саме на захист соціальних категорій населення

На заході представили й електронний та друкований варіанти так званої карти благодійності Полтави. Їх можна знайти на сайтах організацій-партнерів або в їхніх офісних приміщеннях.