Із апаратної наради в ОДА: про вакцинацію працівників галузі освіти області

Ситуація зі станом захворюваності на Ковід-19 в області залишається складною, про це повідомили на апаратній нараді в облдержадміністрації.

Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА :-Стосовно медиків, то у нас вакциновано двома дозами щонайменше 84 відсотка від всіх працюючих. І для порівняння освітян у нас вакциновані, повністю завершені вакцинацію 46 відсотків.

Якщо б Полтавщина потрапила від сьогодні до жовтої зони, то у звичному режимі мали б змогу працювати лише третина закладів освіти області, повідомив очільник області. Заступник директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА розповів: нині «епідемія невакцинованих», зазвичай ті , хто вакцинувався у стаціонари не потрапляє.

Юрій Курилко, заступник директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА :-У нас кожен день практично додається по 60 пацієнтів. І в загальному додається і кількість хворих пацієнтів. У нас їх зараз більше 800 чоловік. Поки що захворювання медичних працівників добре, що не знаходиться в медичному стані, тому що дійсно те, що ви сказали 84 відсотка на це спрацювали.
В області серед 1281 закладів освіти лише педколективи 334 пройшли повний курс вакцинації, розповіла диреткор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віта Ковальська.

Віта Ковальська, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА :-Найкращу вакцинацію у нас проводять у Кременчуцькому районі серед 243 освітніх закладів вакцинацією охоплено 78% педагогічних працівників, 141 заклад має вакцинацію педагогічних працівників.

Обговорили на нараді і стан підготовки житлово-комунального господарства, підприємств та установ регіону до роботи в осінньо-зимовий період 2021/22 року.

Едуард Рева, начальник управління житлово-комунального господарства та енергетики ОДА:-На сьогодні житловий фонд підготовлений на 90 відсотків , ОСББ -89, відомчі майже 91 відсоток. На виконання підготовчих та ремонтних робіт було залучено майже 83 мільйона.

Нині завершується підготовка водопровідно-каналізаційного господарства.