У Миргороді триває реконструкція школи мистецтв

   У межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Миргороді тривають роботи з реконструкції старої будівлі школи № 1 під школу мистецтв.На об’єкті виконано всі демонтажні роботи, стяжку підлоги, улаштовано покрівлю з металочерепиці, на 80% пофарбовано фасад, замінені вікна на 1 та 2 поверхах, утеплені зовнішні стіни. Повністю влаштовані система опалення та мережа водопостачання й каналізації.

«У цій будівлі буде мистецька школа. Для нас важливо не лише підтримувати талановитих дітей, а й створювати належні умови для розвитку їхніх здібностей. І саме в цій школі діти різного віку зможуть розвивати та реалізовувати свої таланти. Підтримка творчої, талановитої молоді, яка прагне розвитку – пріоритет нашої роботи»,  – зазначив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Очільник області наголосив, що на об’єкті всі роботи виконують згідно з планом. Будівельна готовність – понад 50%. Нині робітники виконують штукатурні роботи всередині.Проєкт реалізується за рахунок коштів НКПВУ та міського бюджету.