Жителі Левади відремонтували будинок завдяки створенню ОСББ

Успішний досвід ОСББ. Будинку за адресою Проспект Миру, 18 майже тридцять років. У 2016-му році місцеві жителі створили тут ОСББ. Зрозуміли, мережі в жахливому стані, як і сам будинок - тому потрібно діяти. За п’ять років функціонування вдалося багато чого.

Сергій Бакша, голова правління ОСББ «Мирне-18»: Повністю відремонтували мережі холодного водопостачання, гарячого водопостачання, опалення, дах відремонтований. В 2019 році ми взяли участь у Державній програмі «Енергодім» – це модернізація системи опалення будинку. Завдяки участі у цій програмі ми в будинку встановили 2 ІТП, повністю замінили трубопровід і опалення в технічному поверсі і на горищі.

Завдяки енергозберігаючим заходам в опалювальний сезон отримали найнижчу платіжку за опалення по району, – говорить голова правління ОСББ «Мирне-18».

Сергій Бакша, голова правління ОСББ «Мирне-18»: Одна секція 24 гривні за метр, інша – 26 гривень за метр. Ми на цьому не зупинилися, наші мешканці підтримали ініціативу правління щодо участі програми «Енергодім» по пакету Б «Комплексний» з комплексного утеплення будинку. Відповідно ми зараз розпочнемо роботи з утеплення будинку.

Неабиякий бонус за витрачені на утеплення будинку зусилля – зекономлені кошти.

Сергій Бакша, голова правління ОСББ «Мирне-18»: Ми за три ці місяці, які ми користувалися опаленням, зекономили суму річного бюджету на підвищення внесків на утримання будинку. Відповідно зараз, якщо ми зробимо утеплення будинку це буде протягом двох років.

Створити ОСББ може кожен, – переконує голова правління ОСББ "Мирне-18" Сергій Бакша, вибір залишається за мешканцями.