На Полтавщині визначили лауреатів премії імені Юрія Горліса-Горського

Визначили лауреатів премії Полтавської обласної ради імені Юрія Горліса-Горського. Заснована вона 2017 року, її мета – сприяти національно-патріотичному та військовому вихованню молоді Полтавщини – говорить депутат Полтавської обласної ради Микола Кульчинський.

Микола Кульчинський, депутат Полтавської обласної ради: Прекрасна премія Горліса-Горського, великий чоловік, старшина армії УНР. Наш земляк, він народився недалеко від Полтави, так що премія увінчує його ім`я.

Премія має 4 номінації. Серед цьогорічних лауреатів – Ярослав Радченко у номінації «Захисник України», Дмитро Юденко у номінації «Урок мужності», Євген Страшко у номінації «Волонтерська діяльність» та Олег Бариш у номінації «Національно-патріотичне виховання»

Олексій Чепурко, заступник голови Полтавської обласної ради: Журі сьогодні, проаналізувавши всіх номінантів, визначили найкращих.Це 4 переможці. Є премія в 5 тисяч гривень. Прийшли до думки, що треба підвищувати трішки вагомість наших премій, і через збільшення призового фонду на наступний рік при формуванні бюджету ми будемо збільшувати фінансовий об’єм на наші обласні премії.

За словами Миколи Кульчинського, щороку учасників премії стає все більше, а отже вона є потрібною.

Микола Кульчинський, депутат Полтавської обласної ради: По-перше це подяка тим людям, які віддають свій час не за гроші, віддають свій вільний час і енергію на роботу над військово-патріотичним вихованням нашого підростаючого покоління. З другого боку вона стимулює цей рух, ви ж подивіться, які ініціативи по всій нашій області.

Нагородження переможців відбудеться в день захисника України 14 жовтня біля пам’ятника Івану Мазепі. Лауреати отримають грошову винагороду в розмірі 5000 грн та дипломи, а номінантів відзначать грамотами.