Голова Щербанівської ОТГ залишився без двох заступників

За відповідне рішення проголосували під час другого засідання 14 сесії 8 скликання Щербанівської сільської ради. Підстава їх звільнення - порушення працівниками органів місцевого самоврядування присяги та несумлінне виконання своїх обов’язків.

Володмир Пасічко, депутат Щербанівської сільської ради: Порушення представникам органам місцевого самоврядування за невиконання службових обов’язків. Несумлінне виконання щодо заступника ЖКГ, виражається в тому, що він фактично не виконує своїх функціональних обов’язків.

Інша частина депутатів проти звільнення замів, вважають це політичної грою.

Тетяна Веркалець, депутат Щербанівської сільської ради: Йде політичний торг. Я відкрито про це зараз заявляю. Підстав звільняти цих людей, окрім загальних фраз немає. Раджу заступникам одразу йти в суд, і я розумію, що ви цей суд виграєте.

На засіданні сесії вислухали заступників сільського голови Щербанівської сільської ради, вони представники партії "За майбутнє".

Володимир Каменцев, заступник сільського голови Щербанівської сільської ради: Ви мене обвинувачуєте в порушенні трудової дисципліни, в невиконанні своїх обов’язків. У мене робочий день починається з сьомої ранку і закінчується о 17.00.Ваше право зняти мене. Я нічого проти не маю.

Світлана Мельник, заступник сільського голови Щербанівської сільської ради: Говорила і говорю «Ходила і ходжу з гордо піднятою головою» і з дійсно виконаними своїми посадовими обов’язками. Є недоліки? Скажіть, будь ласка, у кого їх немає?Хто все робить ідеально?Я впевнена, що такої відповіді не дасть ніхто.

У підсумку «за звільнення» заступників проголосували 15 депутатів з 26. Звільнили їх більшістю голосів депутатів від партій "Довіра", "Слуги народу", "Батьківщина", "Рідне місто", "ЄС". Не підтримали звільнення замів – "За майбутнє" та "Партія простих людей". Також на засідані сесії розглянули та схвалили прогноз бюджету Щербанівської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки.