У Полтаві відкрили Центр підтримки підприємців «Дія. Бізнес»

Його призначення – сприяння розвитку малого та середнього бізнесу та створення нових робочих місць. Центр Дія.Бізнес розташований у будівлі спільно з Дія Центром. Загальна площа приміщення - 187 м. кв. Ініціатор відкриття новітньої бізнес-платформи - громадська організація «Полтавська платформа». Голова ПОР Олександр Біленький у своєму виступі зазначив: охоче підтримав ідею, бо це важливо для розвитку економіки як міста, так і регіону в цілому.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради:  Коли Альона Гончаренко прийшла з цією ідеєю, я зрозумів, що цій людині треба допомагати. Тому всі разом допомогли і тепер хочемо теж допомоги від вас, адже взаємодія («дія» - ключове слово) - це така синергія зусиль, яка повинна слугувати об’єднавчим процесам». «Полтавська обласна влада є дієвою і рішучою. Ви бачите, всі об’єкти, за які ми беремося разом, будуть впроваджені».


Олег Синєгубов, голова Полтавської ОДА: Коли ми з Олександром Юрійовичем приймали рішення щодо ініціативи фінансування цього проекту перед депутатами обласної ради, поставало питання: збудувати будівлю - не самоціль. Ми маємо її наситити правильним змістом. І «Дія. Бізнес» – правильний зміст для того щоб підтримати розвиток інвестицій, створення робочих місць і розвиток підприємництва.

Директорка громадської організації «Полтавська платформа», керівниця новоствореного Центру «Дія. Бізнес» подякувала за підтримку представникам міської влади та партнерам.

Альона Гончаренко, директорка громадської організації «Полтавська платформа»: Як сказав Олександр Біленький, є люди, які приходять з ідеями, але ідей у світі багато, а реалізованих ідей не так багато. Тому я дякую за довіру і можливість реалізувати такі історії, за можливість бути дотичними до процесу змін в Україні.

Присутніх ознайомили із командою центру підтримки підприємців та його структурою.

Альона Гончаренко - директорка громадської організації «Полтавська платформа»: У нас є 2 консалтинг-зони. Це безкоштовні консультації, які надають профільні консультанти. Основний профіль полтавського центру, так як у нас є всеукраїнська мережаюриспруденція, маркетинг та HR – ті вузькопрофільні консультації, за допомогою яких підприємці, як діючі, так і стартапери, які зможуть отримати цю допомогу.

Полтава стала 6 містом, де відкрили «Дія. Бізнес».Серед послуг Центру: консультації спеціалістів-практиків, бізнес-конференції, тренінги, воркшопи для підприємців, також об лаштована pop-up-локація для тест-драйву товарів. Центр Дія.Бізнес працюватиме щодня, без вихідних з 9:00 до 20:00 години.